تور ترکیبی اتریش, مجارستان

مدارک لازم جهت اخذ ویزا:

  • سه قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید زمینه سفید
  • اصل گذرنامه باطله در صورت وجود
  • اصل شناسنامه
  • سند مالکیت (منزل مسکونی – زمین – باغ – ویلا – مغازه ) به نام مسافر
  • اصل مدارک کاری (جواز کسب – روزنامه رسمی برای شرکت ها – کارت بازرگانی – معرفی نامه از محل کار به همراه اصل لیست بیمه ۶ ماهه و فیش حقوقی) پرینت ۳ ماهه حساب جاری
  • گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل بانک همراه با ضمانت نامه بانکی به مبلغ ۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
  • تمامی مدارک بالا ترجمه شده به زبان انگلیسی

 

برنامه سفر:

روز اول
سفر ما از فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با همسفران و آشنایی با راهنمای تور، تحویل بار و دریافت کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت می رویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد وین ترک می کنیم. با رسیدن به فرودگاه وین و کنترل پاسپورت، بارمان را تحویل می گیریم و وارد شهر رویا و موسیقی می شویم. اتوبوس اختصاصی گشت پارسوآ، دم درب فرودگاه منتظر ماست تا به همراه راهنمای تور از مرکز شهر وین، کلیسای سنت استفان و کاخ زیبای شونبرون دیدن کنیم و با فضای کلی شهر وین آشنا شویم. پس از آن راهی بوداپست می شویم، اتاق هایمان را در هتل بوداپست واقع در مرکز شهر تحویل می گیریم و روزمان را به انتها می رسانیم.

روز دوم
امروز صبح پس از یک استراحت مفصل و صرف صبحانه، دم درب هتل حاضر می شویم تا به همراهی تور لیدر و باقی همسفران، یک روز کامل در بوداپست گردش کنیم. در گشت امروز از مهمترین دیدنی های این شهر تاریخی، نظیر میدان قهرمانان، ساختمان پارلمان بوداپست، قلعه ماهیگیر و کلیسای ماتیاس دیدن می کنیم و با جاذبه های دیدنی بوداپست آشنا می شویم. در پایان روز به هتل بازمی گردیم و می توانیم به دلخواه، شبمان را در بوداپست به انتها برسانیم.

روز سوم
روز طبیعت! امروز صبح پس صرف صبحانه در هتل، گرد هم جمع می شویم تا با همراهی تور لیدر، در مراتع سرسبز بوداپست گردش کنیم. در پیک نیک امروز در فضای وسیع و سبز دشت ها قدم می زنیم، ریلکس می کنیم و از زیبایی های طبیعی نهایت استفاده را می بریم. خبر خوشحال کننده اینکه یک ناهار لذیذ به سبک مجارستانی در هوای آزاد میهمان پارسوآ هستیم.

روز چهارم
اکنون که با بوداپست آشنا شده ایم، امروز فرصت خوبی در اختیارمان است تا به تنهایی این شهر پر از جاذبه دیدنی را کشف کنیم. صبح امروز، تور لیدر در هتل حاضر می شود تا به ما در تصمیم گیری اینکه کجا برویم کمک کند. حمام سچنیی، باغ وحش، چرخ و فلک بوداپست، موزه های بیشمار، قایق سواری در دانوب درخشان و … انتخاب با خودمان است. اگر هم در طول این روز به هرگونه سوال یا مشکل برخوردیم، می توانیم با تور لیدرمان تماس بگیریم تا ما را راهنمایی کند.

روز پنجم
سفر جذاب ما امروز به پایان می رسد. پس از تحویل دادن اتاق ها در هتل بوداپست، راهی فرودگاه می شویم؛ بارمان را تحویل می دهیم، سوار هواپیما می شویم و با پرواز مستقیم از قلب اروپا خداحافظی می کنیم. اما این خداحافظی طولانی نخواهد بود؛ در سفر های بعدی همراه پارسوآ خواهیم بود تا از دیگر شهرهای جذاب اروپایی دیدن کنیم.

تماس با ما

آدرس: خیابان وزرا، خیابان ۲۳، پلاک ۹، طبقه اول، واحد ۲
تلفن : ۸۸۸۸۶۵۷۱ – ۸۸۷۲۷۲۴۰-۰۲۱
فکس : ۸۸۷۲۰۴۴۸-۰۲۱
ایمیل : info@parvazearameabi.com

    Call Now Buttonتماس با ما