تور ترکیبی اتریش, مجارستان و فرانسه

مدارک لازم جهت اخذ ویزا:

 • سه قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید زمینه سفید
 • اصل گذرنامه باطله در صورت وجود
 • اصل شناسنامه
 • سند مالکیت (منزل مسکونی – زمین – باغ – ویلا – مغازه ) به نام مسافر
 • اصل مدارک کاری (جواز کسب – روزنامه رسمی برای شرکت ها – کارت بازرگانی – معرفی نامه از محل کار به همراه اصل لیست بیمه ۶ ماهه و فیش حقوقی) پرینت ۳ ماهه حساب جاری
 • گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل بانک همراه با ضمانت نامه بانکی به مبلغ ۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
 • تمامی مدارک بالا ترجمه شده به زبان انگلیسی

برنامه سفر:

 • روز اول
  سفر ما در فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با راهنمای تور و همسفران، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت روانه می شویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد وین ترک می کنیم. حوالی ظهر، پس از گرفتن بار، از فرودگاه وین خارج می شویم و ماجراجویی هفت روزه مان اینجا آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی گشت ، دم درب خروجی فرودگاه منتظر ماست تا به اتفاق راهنمای تور، گشت کوتاهی در وین داشته باشیم و از جاهای دیدنی نظیر کاخ شونبرون، مرکز شهر و کلیسای سنت استفان بازدید کنیم. پس از صرف ناهار، راهی هتل بوداپست می شویم و با تحویل گرفتن اتاق ها، روزمان را به انتها می رسانیم.

 

 • روز دوم
  صبح امروز، پس از یک استراحت مفصل و صرف صبحانه در هتل، گشت ما در بوداپست آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی شرکت به همراه تور لیدر دم درب هتل منتظرمان هستند تا پس از گرد هم آمدن همسفران، گردش خود را در بوداپست آغاز کنیم. می توانیم در گشت تمام روز بوداپست از جذاب ترین اماکن تاریخی و دیدنی این شهر نظیر میدان قهرمانان، ساختمان پارلمان، کلیسای ماتیاس و قلعه ی ماهیگیر دیدن کنیم و از فراز آن، چشم اندازی باورنکردنی از رود دانوب را ببینیم. با پایین آمدن آفتاب، به سمت هتل روانه می شویم و روزمان را به دلخواه به انتها می رسانیم.

 

 • روز سوم
  امروز فرصت خوبی است برای اینکه به تنهایی بوداپست را کشف کنیم. صبح این روز، راهنمای سفر در هتل حاضر می شود تا به ما در تصمیم گیری اینکه کجا برویم و چگونه برویم کمک کند. او پیشنهاداتی ارائه می دهد و در نهایت تصمیم گیری با خود ماست. جای نگرانی وجود ندارد. تور لیدر در تمام طول روز در دسترس خواهد بود تا در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل احتمالی، ما را یاری دهد.

 

 • روز چهارم
  صبح امروز پس از صرف صبحانه، اتاق هایمان را در هتل بوداپست تحویل می دهیم، راهی فرودگاه می شویم و با پرواز کوتاهی وارد پاریس، شهر نور و پایتخت مُد می شویم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل پاریس، شهر عشق و رومنس زیر پای ماست. می توانیم نیم روزمان را به تنهایی هرگونه که دوست داریم سپری کنیم. پاریس شهری عالی برای خیابان گردی است. می توانیم این زمان آزاد را به پیاده روی در بلوارهای عریض این شهر و لذت بردن از فرهنگ، زیبایی و افسون آن بگذرانیم، یا سلانه سلانه در پس کوچه هایش قدم بزنیم، شاید در کافه ای بنشینیم و خوراکی های جذاب فرانسوی را امتحان کنیم و رهگذران را تماشا کنیم. هر چه باشد، ما در پاریس هستیم! شهری رویایی با دریایی از امکانات.

 

 • روز پنجم
  امروز صبح پس از صرف صبحانه، با همسفران دم درب هتل جمع می شویم تا به همراه تور لیدر، گشت تمام روز پاریس را آغاز کنیم. پاریس شهری است مملو از تاریخ، فرهنگ، هنر، مد، زیبایی، خوراکی و دیدنی های جذاب. در گشت شهری امروز می توانیم از معروفترین جاذبه های دیدنی پاریس نظیر برج ایفل، طاق پیروزی، مقبره ی ناپلئون، میدان کونکورد، شانزلیزه، نمای ساختمان اپرای گارنیه و قلب پاریس یعنی نوتردام دیدن کنیم.

 

 • روز ششم
  پاریس آنقدر جاهای دیدنی دارد که دیدن تمامی آنها در یک روز قطعاً ممکن نیست. مانند بوداپست، یک روز را نیز به گردش انفرادی در شهر پاریس اختصاص می دهیم. در این روز می توانیم بسته به سلیقه ی شخصی از جاهایی مثل دیزنی لند، موزه ها و گالری های هنری مانند موزه ملی هنرهای مدرن، موزه اورسی، موزه مجسمه ساز معروف آگوست رودن، موزه ملی پیکاسو، پتی پالاس، موزه کلونی و بسیاری فضاهای فرهنگی و هنری دیگر دیدن کنیم. پاریس از لحاظ فشن در دنیا بسیار شهرت دارد و درواقع پایتخت مُد دنیا نامیده شده است. می توانیم روز آزادمان را به گشتن در دیزاینر بوتیک ها و خرید کردن از بهترین برندهای دنیا و پر کردن چمدان هایمان در روز آخر سفر بگذرانیم. تور لیدر نیز در طول این روز پاسخگوی ما خواهد بود.

 

 • روز هفتم
  سفر پر ماجرای ما امروز به پایان می رسد. پس از تحویل دادن اتاق ها به سمت فرودگاه پاریس حرکت می کنیم و پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز، پاریس، این شهر افسونگر را با پرواز مستقیم به مقصد فرودگاه امام تهران ترک می کنیم.

 

ظرفیت تکمیل شد

تماس با ما

آدرس: خیابان وزرا، خیابان ۲۳، پلاک ۹، طبقه اول، واحد ۲
تلفن : ۸۸۸۸۶۵۷۱ – ۸۸۷۲۷۲۴۰-۰۲۱
فکس : ۸۸۷۲۰۴۴۸-۰۲۱
ایمیل : info@parvazearameabi.com

  Call Now Buttonتماس با ما