تور ترکیبی اتریش, مجارستان, ایتالیا, فرانسه

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا:

  • سه قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید زمینه سفید
  • اصل گذرنامه باطله در صورت وجود
  • اصل شناسنامه
  • سند مالکیت (منزل مسکونی – زمین – باغ – ویلا – مغازه ) به نام مسافر
  • اصل مدارک کاری (جواز کسب – روزنامه رسمی برای شرکت ها – کارت بازرگانی – معرفی نامه از محل کار به همراه اصل لیست بیمه ۶ ماهه و فیش حقوقی) پرینت ۳ ماهه حساب جاری
  • گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل بانک همراه با ضمانت نامه بانکی به مبلغ ۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
  • تمامی مدارک بالا ترجمه شده به زبان انگلیسی

 

برنامه سفر:

روز اول
سفر ما در فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با راهنمای تور و همسفران، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت روانه می شویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد وین ترک می کنیم. حوالی ظهر، پس از گرفتن بار، از فرودگاه وین خارج می شویم و ماجراجویی ده روزه مان اینجا آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی گشت شرکت، دم درب خروجی فرودگاه منتظر ماست تا به اتفاق راهنمای تور، گشت کوتاهی در وین، پایتخت موسیقی دنیا، داشته باشیم. پس از صرف ناهار، راهی هتل بوداپست می شویم و با تحویل گرفتن اتاق ها، روزمان را به انتها می رسانیم.

روز دوم
صبح امروز، پس از یک استراحت مفصل و صرف صبحانه در هتل، گشت ما در بوداپست آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی به همراه تور لیدر دم درب هتل منتظرمان هستند تا پس از گرد هم آمدن همسفران، گردش خود را در بوداپست آغاز کنیم. بازدیدمان را از خیابان آندراسی، میراث زیبای این شهر شروع می کنیم و با عبور از کنار ساختمان های تاریخی این خیابان، به میدان قهرمانان می رسیم. از آنجا می توانیم سری هم به قلعه کوچک و زیبای واجداهونیاد بزنیم، یا در پارک شهر قدم بزنیم و نمای حمام تاریخی سچنیی را ببینیم، یا از جاذبه های دیگری نظیر ساختمان پارلمان دیدن کنیم و یا به قلعه ی بودا برویم و از بالای دژ ماهیگیر، چشم اندازی باورنکردنی از رود دانوب را ببینیم. با پایین آمدن آفتاب، به سمت هتل روانه می شویم و روزمان را به دلخواه به انتها می رسانیم.

روز سوم
امروز فرصت خوبی است برای اینکه به تنهایی بوداپست را کشف کنیم. صبح این روز، راهنمای سفر در هتل حاضر می شود تا به ما در تصمیم گیری اینکه کجا برویم و چگونه برویم کمک کند. او پیشنهاداتی ارائه می دهد و در نهایت تصمیم گیری با خود ماست. جای نگرانی وجود ندارد. تور لیدر در تمام طول روز در دسترس خواهد بود تا در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل احتمالی، ما را یاری دهد.

روز چهارم
صبح پس از صرف صبحانه، سوار اتوبوس شده، به سمت فرودگاه بوداپست حرکت می کنیم و با پرواز کوتاهی از بوداپست به رم می رسیم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل واقع در مرکز شهر رم، ادامه ی روز به عهده خودمان است. می توانیم در خیابان ها قدم بزنیم و اندکی با فضای شهر آشنا شویم، یا به سادگی در کافه ای بنشینیم، از تماشای غروب ایتالیا لذت ببریم و خود را برای گشت روز بعد در رم آماده کنیم.

روز پنجم
امروز را تماماً به گشت رم اختصاص می دهیم. این شهر جاذبه های دیدنی بسیاری دارد که مطمئناً بازدید از تمامی آنها در یک روز ممکن نیست. اما با برنامه ریزی تور لیدر سفر می توانیم از برجسته ترین اماکن رم نظیرنمای آمفی تئاتر کلوسئوم، معبد پانتئون، چشمه ی عشاق، میدان ناونا، میدان ونیز، محوطه ی واتیکان و … دیدن کنیم.

روز ششم
در این روز می توانیم به صورت انفرادی، با راهنمایی گرفتن از تور لیدر، در رم گردش کنیم و این شهر پر از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و هنری را آنگونه که دوست داریم کشف کنیم. تور لیدر در این روز ما را همراهی نمی کند، اما همواره در دسترس است تا در صورت لزوم به ما کمک کند.

روز هفتم
امروز صبح پس از صرف صبحانه، اتاق هایمان در هتل رم را تحویل می دهیم، راهی فرودگاه رم می شویم و با پرواز کوتاهی وارد پاریس، شهر نور و پایتخت مُد می شویم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل پاریس، شهر عشق و رومنس زیر پای ماست. می توانیم نیم روزمان را به تنهایی هرگونه که دوست داریم سپری کنیم. پاریس شهری عالی برای خیابان گردی است. می توانیم عصرمان را به پیاده روی در بلوارهای عریض این شهر و لذت بردن از فرهنگ، زیبایی و افسون آن بگذرانیم، یا سلانه سلانه در پس کوچه هایش قدم بزنیم، شاید در کافه ای بنشینیم و خوراکی های جذاب فرانسوی را امتحان کنیم و رهگذران را تماشا کنیم. هر چه باشد، ما در پاریس هستیم! شهری رویایی با دریایی از امکانات.

روز هشتم
امروز صبح پس از صرف صبحانه در هتل، با همسفران در لابی هتل جمع می شویم تا به همراه تور لیدر، گشت تمام روز پاریس را آغاز کنیم. پاریس شهری است مملو از تاریخ، فرهنگ، هنر، مد، زیبایی، خوراکی و دیدنی های جذاب. در گشت شهری امروز می توانیم از معروفترین اماکن دیدنی پاریس نظیر برج ایفل، طاق پیروزی، مقبره ی ناپلئون، نمای پانتئون، میدان کونکورد، شانزلیزه، نمای ساختمان اپرای گارنیه دیدن کنیم. در این روز حتی می توانیم از قلب پاریس یعنی نوتردام در منطقه ایل دُ لا سیته بازدید کنیم؛ جایی که که شهرداری سوربن، بهترین کتابخانه های پاریس، رستوران ها و کافه های فراوان و فروشگاه های سوغاتی جذابی در آن قرار گرفته و هنرمندان بسیاری را به سمت خود می کشاند.

روز نُهم
مانند بوداپست و رم، یک روز را نیز به گردش انفرادی در شهر اختصاص می دهیم. در این روز می توانیم بسته به سلیقه ی شخصی از جاهایی مثل دیزنی لند، موزه ها و گالری های هنری مثل موزه ملی هنرهای مدرن، موزه اورسی، موزه مجسمه ساز معروف آگوست رودن، موزه ملی پیکاسو، پتی پالاس، موزه کلونی و بسیاری فضاهای فرهنگی و هنری دیگر دیدن کنیم. پاریس از لحاظ فشن در دنیا بسیار شهرت دارد و درواقع پایتخت مُد دنیا نامیده شده است. می توانیم روز آزادمان را به گشتن در دیزاینر بوتیک ها و خرید کردن از بهترین برندهای دنیا و پر کردن چمدان هایمان در روز آخر سفر بگذرانیم. تور لیدر نیز در طول این روز پاسخگوی ما خواهد بود.

روز دهم
سفر پر ماجرای ما امروز به پایان می رسد. پس از تحویل دادن اتاق ها به سمت فرودگاه پاریس حرکت می کنیم و پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز، پاریس، این شهر افسونگر را با پرواز مستقیم به مقصد تهران ترک می کنیم.

تماس با ما

آدرس: خیابان وزرا، خیابان ۲۳، پلاک ۹، طبقه اول، واحد ۲
تلفن : ۸۸۸۸۶۵۷۱ – ۸۸۷۲۷۲۴۰-۰۲۱
فکس : ۸۸۷۲۰۴۴۸-۰۲۱
ایمیل : info@parvazearameabi.com

    Call Now Buttonتماس با ما