تور ترکیبی اتریش, مجارستان, اسپانیا, هلند

مدارک لازم جهت اخذ ویزا:

  • سه قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید زمینه سفید
  • اصل گذرنامه باطله در صورت وجود
  • اصل شناسنامه
  • سند مالکیت (منزل مسکونی – زمین – باغ – ویلا – مغازه ) به نام مسافر
  • اصل مدارک کاری (جواز کسب – روزنامه رسمی برای شرکت ها – کارت بازرگانی – معرفی نامه از محل کار به همراه اصل لیست بیمه ۶ ماهه و فیش حقوقی) پرینت ۳ ماهه حساب جاری
  • گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل بانک همراه با ضمانت نامه بانکی به مبلغ ۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
  • تمامی مدارک بالا ترجمه شده به زبان انگلیسی

 

برنامه سفر:

روز اول
سفر ما در فرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با راهنمای تور و همسفران، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت می رویم و با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد وین ترک می کنیم. حوالی ظهر، پس از گرفتن بار، از فرودگاه وین خارج می شویم و ماجراجویی نُه روزه مان اینجا آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی گشت شرکت، دم درب خروجی فرودگاه منتظر ماست تا به اتفاق راهنمای تور، گشت کوتاهی در وین، پایتخت موسیقی دنیا، داشته باشیم و از برجسته ترین جاذبه های دیدنی این شهر نظیر کاخ شونبرون و کلیسای سنت استفان دیدن کنیم. پس از صرف ناهار، راهی هتل بوداپست می شویم و با تحویل گرفتن اتاق ها، روزمان را به انتها می رسانیم.

روز دوم
صبح امروز، پس از یک استراحت مفصل و صرف صبحانه در هتل، گشت ما در بوداپست آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی شرکت به همراه تور لیدر دم درب هتل منتظرمان هستند تا پس از گرد هم آمدن همسفران، گردش خود را در بوداپست آغاز کنیم. بازدیدمان را از خیابان آندراسی، میراث زیبای این شهر شروع می کنیم و با عبور از کنار ساختمان های تاریخی این خیابان، به میدان قهرمانان می رسیم. از آنجا می توانیم سری هم به قلعه کوچک و زیبای واجداهونیاد بزنیم، یا در پارک شهر قدم بزنیم و نمای حمام تاریخی سچنیی را ببینیم، یا از جاذبه های دیگری نظیر ساختمان پارلمان دیدن کنیم و یا به قلعه ی بودا برویم و از بالای دژ ماهیگیر، چشم اندازی باورنکردنی از رود دانوب را ببینیم. با پایین آمدن آفتاب، به سمت هتل روانه می شویم و روزمان را به دلخواه به انتها می رسانیم.

روز سوم
امروز فرصت خوبی است برای اینکه به تنهایی بوداپست را کشف کنیم. صبح این روز، راهنمای سفر در هتل حاضر می شود تا به ما در تصمیم گیری اینکه کجا برویم و چگونه برویم کمک کند. او پیشنهاداتی ارائه می دهد و در نهایت تصمیم گیری با خود ماست. جای نگرانی وجود ندارد. تور لیدر در تمام طول روز در دسترس خواهد بود تا در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل احتمالی، ما را یاری دهد.

روز چهارم
صبح پس از صرف صبحانه، سوار اتوبوس شده، به سمت فرودگاه بوداپست حرکت می کنیم و با پرواز کوتاهی از بوداپست به بارسلونا می رسیم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل واقع در مرکز شهر بارسلون، ادامه ی روز به عهده خودمان است. می توانیم در خیابان ها قدم بزنیم و اندکی با فضای شهر آشنا شویم، یا لب ساحل برویم، خوراکی های اسپانیایی را امتحان کنیم، از تماشای غروب آفتاب لذت ببریم و خود را برای گردش روز بعد در بارسلون آماده کنیم.

روز پنجم
امروز را تماماً به گردش در بارسلون اختصاص می دهیم. در گشت امروز می توانیم از اماکن معروف بارسلون مثل میدان کاتالونیا، موزه ملی و میدان اسپانیا، نمای کلیسای ساگرادا فامیلیا و … دیدن کنیم.

روز ششم
در این روز می توانیم به صورت انفرادی، با راهنمایی گرفتن از تور لیدر، در بارسلون گردش کنیم و در این شهر ساحلی، طبق سلیقه شخصی خود لذت ببریم و سرگرم شویم. بارسلون شهر خرید های جذاب، خوراکی های خوشمزه، تفریحات باحال و سواحل رویایی است. پس می توانیم از این روز به هر شکلی که دوست داریم لذت ببریم. تور لیدر در این روز ما را همراهی نمی کند، اما همواره در دسترس است تا در صورت لزوم به ما کمک کند.

روز هفتم
امروز صبح پس از صرف صبحانه، اتاق هایمان در هتل بارسلون را تحویل می دهیم، راهی فرودگاه می شویم و با پرواز کوتاهی وارد آمستردام، شهر دوچرخه ها می شویم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل آمستردام، ادامه ی روز به عهده خودمان است. می توانیم در خیابان هایش قدم بزنیم، یا دوچرخه ای کرایه کنیم، از کنار کانال های آبی عبور کنیم و آمستردام را با رکاب زدن کشف کنیم.

روز هشتم
امروز صبح پس از صرف صبحانه در هتل، با همسفران در لابی هتل جمع می شویم تا به همراه تور لیدر، گشت تمام روز آمستردام را آغاز کنیم. آمستردام شهری است زیبا و راحت. قدم زدن در خیابان های این شهر و دیدن آسیاب های بادی، گُل ها و آبراه ها آنقدر سرگرم کننده و جذاب است که بی تردید متوجه گذر زمان نخواهیم شد. در مسیر گردش امروز می توانیم از اماکنی نظیر میدان دام و میدان هنر آمستردام نیز دیدن کنیم.

روز نُهم
سفر پر ماجرای ما امروز به پایان می رسد. پس از تحویل دادن اتاق ها به سمت فرودگاه آمستردام حرکت می کنیم و پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز، آمستردام، این شهر زیبا را با پرواز مستقیم به مقصد تهران ترک می کنیم.

تماس با ما

آدرس: خیابان وزرا، خیابان ۲۳، پلاک ۹، طبقه اول، واحد ۲
تلفن : ۸۸۸۸۶۵۷۱ – ۸۸۷۲۷۲۴۰-۰۲۱
فکس : ۸۸۷۲۰۴۴۸-۰۲۱
ایمیل : info@parvazearameabi.com

    Call Now Buttonتماس با ما