ورود
ثبت نام
منوی سایت
۱۰ دلیل اصلی رد شدن ویزای شینگن در نامه ریجکتی آن

رد شدن ویزای شینگن از سوی سفارت‌های مربوطه به نسبت بالاست. علت این مهم را می‌توان به درخواست‌ بسیار زیاد ایرانی‌ها مبنی بر اخذ ویزای شینگن جست‌وجو کرد. شاید شما که مشغول مطالعه این مقاله هستید، جز آن دسته از افرادی هستید که تقاضای ویزای آن‌ها از سوی سفارت‌ مربوطه رد شده است. در زیر دلایل رد درخواست ویزای شینگن آمده است. ممکن است برای دلایل رد شدن ویزای شینگن شما یک یا چند پارگراف تیک خورده باشد، که در زیر با این دلایل بیشتر آشنا می‌شویم.

۱۰ دلیل اصلی رد شدن ویزای شینگن در نامه ریجکتی داده شده توسط سفارت

 

دلایل اصلی رد شدن ویزای شینگن :

۱- اگر پاراگراف ۱ در نامه داده شده از سوی سفارت به عنوان دلیل رد شدن ویزای شینگن شما بیان شده باشد، بدین معناست که مدارک ارائه شده به سفارت از سوی شما جعلی است.

نکته:  جمع‌آوری مدرک برای شما هستند. این مدارک هیچ کدام واقعیت ندارد و تماماً جعلی است. حتی ممکن است تا برای جعل این مدارک، درخواست مبلغ بسیار بالایی از سوی شما داشته باشند. حتی بسیاری از آنان به شما می‌گویند تا حاضرند ویزاهای برخی از کشورها مانند کانادا، آمریکا، انگلیس و یا مهر ورود و خروج برخی از کشورها را بر روی پاسپورت شما جعل نمایند. توصیه اکید ما به شما این است که  فریب این افراد را نخورید. اکثر کسانی که با این روش وارد سفارت می‌شوند، پرونده آنان رد خواهد شد. این افراد، صرفاً سودجو و متقلب هستند.

 

مطلب مشابه:  چک لیست مدارک لازم برای سفارت هلند

 

۲- پاراگراف ۲ یعنی هدف از سفر شما برای سفارت معلوم نشده است.

۳- پارگراف ۳ مربوط به مدارک مالی شماست. اگر مبلغ مانده در حساب شما ناکافی باشد یا اگر مدارک مالی ارائه شده به سفارت کافی نباشد، این بند به عنوان دلیل ریجکتی شما تیک خواهد خورد.

۴- این پارگراف مخصوص کسانی است که قبلاً موفق به اخذ ویزای شینگن شده باشند، اما بیش از اعتبار ویزای خود در حوزه شینگن اقامت داشته‌اند.

۵- اگر شما قبلاً از یکی از کشورهای حوزه شینگن دپورت شده باشید، این گزینه برای شما علامت زده خواهد شد.

۶- این پارگراف شما را به عنوان تهدیدی علیه امنیت داخلی، بهداشت عمومی و خط مشی عمومی با توجه به مقررات شماره EC) 562/2006) در بند (۲) (۱۹) می‌داند.

 

مطلب مشابه:  راهنمای تکمیل فرم درخواست ویزای شینگن

 

۷- اگر شما بیمه مسافرتی معتبر به سفارت ارائه نداده باشید، از دلایل ریجکتی ویزای شینگن شما به این بند اشاره خواهند کرد.

۸- بند ۸ ریجکتی مربوط به این اصل است که اطلاعات ارائه داده شده مربوط به هدف از سفر شما برای سفارت قابل اعتبار نیست.

۹- بند ۹ ریجکتی بر این مهم اشاره می‌کند که سفارت از بازگشت شما به کشور قبل از پایان اعتبار شما مطمئن نیست.

نکته: این دلیل ریجکتی ویزای شینگن به این خاطر است که شنا وابستگی‌های مالی و عاطفی کافی به کشور محل سکونت خود را ارائه نداده‌اید.

۱۰- اگر در کشور محل زندگی خود سفارت مربوطه وجود داشته باشد، و شما از کشوری دیگر درخواست خود را مطرح کرده باشید، معمولاً این بند یکی از دلایل اصلی ریجکتی شما به شما معرفی خواهد شد.

اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص ویزای شینگن و ریجکتی ویزای شینگن می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای ما در این زمینه بهره مند شوید، ما بهترین ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

۰۲۱-۸۸۷۲۷۲۴۰

Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید