ورود
ثبت نام
منوی سایت
ویزای ۵ ساله کانادا (ویزای مالتیپل)

ویزای مالتیپل کانادا ، ویزای ۵ ساله‌ای است که دولت کانادا از سال ۲۰۱۵، برای بیشتر درخواست‌کنندگان ویزای توریستی کانادا صادر می‌کند. شاید شما نیز متقاضی ویزای کانادا باشید، اما راه‌‌های اخذ آن را نمی‌دانید. و نیز با اطلاعات غلطی که متاسفانه برخی از همکاران ما، به علت نداشتن اطلاعات کافی، ممکن است به شما بدهند، دچار اشتباه و یا سردرگرمی شده‌ باشید و یا ممکن است تا برای اخذ ویزای مالتیپل کانادا از شما درخواست وجه بسیار بالایی کنند. پروازآرام آبی سعی دارد تا با دادن اطلاعات صحیح در این مورد، شما را در برداشتن گامی صحیح در این راه یاری رساند تا به علت نداشتن اطلاعات کافی در این مسیر، مجبور به پرداخت هزینه‌های هنگفت و سرسام‌آوری برای ویزای ۵ ساله کانادا نشوید.

نکته: از سال ۲۰۱۵، بیشترین ویزاهای کسب شده برای مسافران پرواز آرام آبی ویزای مالتی‌ پل ( ویزای ۵ ساله کانادا ) بوده است.

 
ویزای ۵ ساله کانادا ( ویزای مالتیپل ) - اخذ فوری ویزای کانادا
 

ویزای ۵ ساله کانادا ( ویزای مالتیپل )

نکاتی که در اخذ ویزای کانادا از اهمیت ضروری برخوردار است و کوچکترین اشتباهی در آن، به راحتی منجر به رد درخواست تقاضای شما (ریجکتی ویزای کانادا) از سوی سفارت کانادا خواهد شد.

 

۱) پر کردن دقیق فرم اپلیکشین ویزای کانادا:

دقت شود که فرم اپلیکیشن ویزای کانادا، ۱۴ صفحه است. هر یک از بندهای خواسته شده در این فرم باید به دقت پر شود. کوچکترین اشتباهی در پر کردن این فرم، به راحتی می‌تواند منجر به رد درخواست ویزای مالتیپل کانادا شما شود. پر کردن این فرم را بسیار جدی بگیرید دقت کنید این فرم باید به فرانسه و یا انگلیسی پر شود. برخلاف فرم اپلیکیشن ویزای شینگن، این فرم راهنمای فارسی ندارد. اگر به زبان فرانسه یا انگلیسی مهارت کافی ندارید، می‌توانید این کار را با طیب خاطر به ما بسپارید. به شما اطمینان می‌دهیم پرواز آرام آبی از خرداد ۹۶ تاکنون هیچ ریجکتی در زمینه ویزای مالتیپل کانادا نداشته است.

نکته: دقت کنید که از شما در سفارت کانادا، به غیر از انگشت‌نگاری هیچ مصاحبه‌ای صورت نخواهد پذیرفت. اینجاست که این اهیمت نحوه پرکردن فرم ویزا بر شما آشکار خواهد شد.

نکته: برای اطلاع از فرم ها و مدارک مورد نیاز به اینجا مراجعه کنید. همچنین می توانید با مشاوران حرفه ای ما تماس بگیرید.

 

مطلب مشابه:  روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به کانادا

 

۲) تعیین واضح هدف از سفر به خاک کانادا:

افسری که پرونده شما را بررسی می‌کند، باید به راحتی متوجه شود تا برای چه دلیل موجهی قصد مسافرت به خاک کانادا را دارید. از انگیزه‌های موجه برای سفر به خاک کانادا، می‌تواند دیدار از اقوام، دوستان، آشنایان، شرکت در سمینارهای علمی یا یک جلسه کاری باشد. انگیزه شما برای سفر به کانادا هر چه باشد، باید افسر ویزا را متقاعد کند دلایل سفر شما کاملا مشخص است و البته نکته مهم‌تر، شما دلایل کافی برای بازگشت به کشورتان را دارید و به هیچ عنوان قصد اقامت و ماندن در خاک کانادا را نخواهید داشت.

نکته: با ویزای مالتیپل کانادا، شما حق کار و تحصیل در خاک کانادا را نخواهید داشت.

 

 

۳) داشتن استطاعت مالی کافی:

شما باید ثابت کنید که در طول اقامت در خاک کانادا، به راحتی می‌توانید هزینه‌های خود و تمامی افراد تحت تکفل خود را به راحتی پرداخت کنید. لطفا دقت کنید که سفارت کانادا، در این مورد هیچ نرمشی ندارد. پس اگر، موجودی حساب بانکی شما، مبلغ کافی نیست، سفر را به تعویق بیندازید.

نکته‌ای دیگر که پرواز آرام آبی به مسافران خود جهت اخذ ویزای مالتیپل کانادا سفارش اکید می‌کند این است شما باید پرونده خود را طوری تنظیم کنید که وابستگی‌های عمیق عاطفی و مالی را به کشور خود نشان دهید.

به عنوان مثال بستگان معلول درجه ۱، یا افراد معلولی که شما مسئولیت حفظ و نگهداری از آنان را حداقل به مدت ۳ ماه از سال را دارید می‌تواند دلایل موجه عاطفی محسوب شود. دلیل موجه دیگر، کثیرالسفر بودن شماست. اینکه با وجود سفرهای بسیار، همواره به کشور خود در زمان مشخص، بازگشته‌اید، دلیل بسیار محکمی بر این است که شما به کشور خود وابستگی عمیقی دارید.

برای نشان دادن وابستگی مالی، شغل شما و فعالیت‌های اقتصادی شما، می‌تواند دلیل بسیار موجهی برای این مهم باشد. مبتکر باشید و هر نوع فعالیت اقتصادی و یا سندی که وابستگی مالی شما را به کشورتان اثبات می‌کند، به افسر ویزا نشان دهید.

نکته: وجود هر سابقه‌ای تروریستی در پرونده شما، به راحتی منجر به رد درخواست شما خواهد شد و البته نام شما در بلک لیست ویزای ۵ ساله کانادا قرار خواهد گرفت که در این صورت باید با ویزای مالتیپل کانادا خداحافظی کنید.

 

 اگر شرایط بالا در مورد شما به صورت کامل صدق کنید، موفق به اخذ ویزای ۵ ساله کانادا (توریستی) خواهید شد. دقت کنید صدور ویزا به تنهایی برای ورود به خاک کانادا کافی نسیت. هنگام ورود، افسر گمرک یا اداره مهاجرت از شما سوالاتی خواهند پرسید تا مطئن شوند تا همچنان شرایط فوق را دارید، و قصد ماندن بیش از مدت مقرر را نخواهید داشت. دقت کنید در هر سال تنها ۶ ماه حق اقامت در خاک کانادا را خواهید داشت. پس از ۳ ماه اقامت در خاک کانادا، شما باید به مدت ۱۵ روز خاک کانادا را ترک کنید و بعد از مدت مقرر، اجازه دارید تا ۳ ماه بعدی در خاک کانادا اقامت داشته باشید. با ویزای ۵ ساله کانادا تا ۵ سال، شما می‌توانید به این رویه و بدون نیاز به ویزای مجدد، در خاک کانادا رفت و آمد کنیم.

 

مطلب مشابه:  اخذ ویزای مولتی کانادا

 

مدارک لازم برای ویزای ۵ ساله کانادا (ویزای مالتیپل)

الف) مدارک شناسایی و دارایی

• اصل پرینت رنگی از پاسپورت جدید و قدیم (کپی از صفحه مشخصات- تمامی صفحات ویزا و مهرهای ورود و خروج)

• ترجمه تمامی صفحات شناسنامه.

• ترجمه تمای صفحات شناسنامه فرزندان مجرد.

• ترجمه گواهی تحصیل فرزندان مجرد.

• ترجمه رضایت محضری والدین برای خروج از کشور فرزند زیر ۱۸ سال.

• گردش حساب ۶ ماهه خود و یا همسر .

• نامه تمکن بانکی.

• ترجمه آخرین مدرک تحصیلی.

• ترجمه سند ازدواج.

• ترجمه کارت پایان خدمت.

 

ب) مدارک شغلی

۱- آخرین فیش حقوقی.

۲- جواز کسب.

• گواهی کار با درج سمت شما در آن.

• داشتن قرارداد کاری در صورت وجود.

 

نکته: کارمندان موظف به ارائه روزنامه رسمی تاسیس، آخرین تغییرات، قراردادکاری و گواهی اشتغال به کار و البته نامه مرخصی هستند.

 

• پزشکان: کارت نظام پزشکی، پروانه مطب، آخرین فیش پرداختی، مالیات.

• مهندسان: کارت نظام مهندسی و پروانه اشتغال.

• بازنشستگان: حکم بازنشستگی، فیش حقوقی سه ماه اخیر و کارت بازنشستگی.

پ) مدارک شرکت

 

۱- ترجمه اساسنامه.

۲- ترجمه اظهارنامه.

• ترجمه روزنامه رسمی (آگهی تاسیس و آگهی تغییرات).

• پرینت گردش حساب سه ماه یا شش ماه اخیر شرکت.

• آخرین لیست بیمه پرسنل شرکت- فیش پرداخت حقوق.

• آخرین برگه حساب مالیاتی پرداختی.

 

ج) در صورت داشتن دعوت‌نامه

۱– مدارک مالی و شغلی فرد دعوت‌کننده.

۲- اسکن کارت اقامت.

• پاسپورت کانادایی.

• فیش پرداخت مالیات

Print Friendly, PDF & Email

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید