ورود
ثبت نام
منوی سایت
ویزای کار کانادا

اخذ ویزای کار کانادا نیاز به اجازه‌نامه از «تجربه بین‌المللی کانادا» (the IEC) داشته باشید. این سازمان همان بخش مهاجرت و شهروندی دولت کانادا است. هر ساله تعدادی محدودی ویزای کار در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، اگر می‌خواهید تا ویزای کانادا را اخذ نمایید، بهتر است تا هر چه سریعتر اقدام کنید تا شانس خود را برای اخذ ویزای کار کانادا افزایش دهید.

ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا

مدت اعتبار ویزای کار کانادا حداکثر تا ۲۴ ماه
سن متقاضی بین ۱۸ تا ۳۵ سال
هر متقاضی تا چند بار می‌تواند برای اخذ ویزای کار کانادا اقدام کنند؟ یک‌بار در هر سال
قیمت ویزای کار کانادا تا چه اندازه است؟ ۲۵۰ دلار کانادا
حداقل پول موجود در حساب بانکی من باید تا چه اندازه باشد؟ ۲۵۰۰ دلار کانادا
به هر کشور تا چندین ویزا اختصاص داده می‌شود کشورهای انگلیسی زبان ۵۰۰۰ و کشورهای ایرلندی ۷۷۰۰ ویزای

اگر پاسپورت آمریکایی دارید و علاقه‌مند به کار در کانادا هستید، لطفا به وب‌سایت آمریکا برای اطلاعات لازم در این خصوص مراجعه نمایید. اگر پاسپورت شما از ملیت‌های دیگر است، لطفا به وب‌سایت «تجربه بین‌المللی کاناداـ  the International Experience Canada (IEC)» مراجعه نمایید.

در این مقاله قصد داریم تا تجربه و اطلاعات  خود را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان متقاضی اخذ ویزای کار کانادا قرار دهیم، باشد تا کمکی هر چند کوچک در تحقق آرزوی شما برداریم.

 

سؤالات متداول در زمینه اخذ ویزای کار کانادا

IEC چیست؟

IEC بخش مهاجرت و شهروندی دولت کانادا است. این بخش، مسئولیت صادر کردن انواع ویزای کار کانادا را بر عهده دارند و به متقاضیان اجازه کار در کانادا را می‌دهند.

در چه تاریخی باید برای اخذ ویزای کار کانادا اقدام نمایم؟

سفارت‌خانه‌ها اجازه دارند تا تعدا کاملا مشخصی ویزای کار در سال صادر نمایند. تعداد این ویزا همه ساله بین اکتبر و آپریل مشخص می‌شود.

 

مطلب مشابه:  روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به کانادا

 

معنی اصطلاح «Entering the pool» چیست؟

برای اینکه شانسی داشته باشید تا ویزای کار کانادا را از IEC اخذ نمایید، باید تقاضای خود را به مجموعه‌ای از کارفرماها در خود کشور کانادا ارسال کنید. IEC به صورت رندوم، کاندیداها را انتخاب می‌کند و دعوت‌نامه آنان را بررسی می‌کند. تمامی این پروسه در زمان‌بندی مشخص انجام می‌شود. در مورد این پروسه خیلی نگران نباشید، مؤسسه‌های حقوقی بسیاری در خاک کانادا وجود دارند که می‌توانند در این مهم به شما یاری برسانند. آنان گام به گام شما را در این راه همراهی خواهند کرد.

دقت داشته باشید که بحث ویزای کانادا، بحثی است که همه ساله در آن شاهد تغییراتی هستیم. برای چک کردن آخرین تغییرات اعمال شده در این حوزه برای فصل ۲۰۱۸، می‌توانید به وب‌سایت IEC website مراجعه نمایید.

Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید