ورود
ثبت نام
منوی سایت
ویزای مالتیپل و توریستی کانادا

اخذ ویزای مالتیپل کانادا (ویزای اقامت کوتاه مدت)

برای اخذ ویزای مالتیپل کانادا لطفا این راهنما را به طور کامل مطالعه نمایید.

اخذ ویزای مالتیپل کانادا (ویزای اقامت کوتاه مدت)

قبل از هر چیز اجازه دهید تا بررسی اجمالی در خصوص اخذ ویزای مالتیپل کانادا انجام دهیم. دقت نمایید قبل از هر اقدامی باید فرم اپلیکیشن ویزا را از سایت سفارت کانادا دانلود کنید. این فرم رایگان است و به راحتی در دسترس همگان قرار گرفته است. قبل از پر کردن فرم، لطفا راهنمای آن را که در صفحات ابتدایی آن وجود دارد، با دقت مطالعه نمایید. این راهنما به خوبی شما را در چگونه پر کردن فرم اپلیکشن ویزای ۵ ساله کانادا و چک لیست و مدارک لازم راهنمایی می‌سازد. توصیه پرواز آرام آبی به شما این است که هر قسمت از فرم اپلیکیشن را با دقت پر نمایید.

قبل از اقدام برای ویزای مالتیپل کانادا باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

توجه داشته باشید که از نظر دولت کانادا، به کسی عنوان توریست یا بازدیدکننده تعلق می‌گیرد که شهروند کانادا نباشند و همین‌طور اقامت دائم کانادا را نیز نداشته باشند. این اشخاص می‌توانند با به صورت قانونی و با ویزای مالتیپل کانادا وارد خاک این کشور شوند. همچنین متقاضیان زیر با ویزای کوتاه مدت کانادا می‌توانند وارد آن شوند:

الف) بازدید از کانادا در دوران تعطیلات خود

ب)بازدید از خانواده خود که در کانادا اقامت دارد.

پ) به منظور انجام تجارت و کسب و کار.

 

مطلب مشابه:  ویزای کانادا

 

ویزای اقامت موقت (TRV):  همان ویزای مالتیپل کانادا (ویزای ۵ ساله کانادا) است که از طرف دولت کانادا به متقاضیان ویزای توریستی کانادا عطا می‌شود. این نوع ویزا، شامل ویزای توریستی کانادا، ویزای دانشجویی و ویزای کار کانادا می‌شود. قبل از سفر به کانادا شما باید برای ویزای کانادا درخواست نمایید. این امکان وجود ندارد که در فرودگاه و به محض وارد شدن به خاک کانادا، تقاضای خود را مطرح نمایید.

 

  • قانع کردن افسر ویزا مبنی بر بازگشت شما به کشور محل زندگی خود قبل از انقضای اعتبار پاسورت.
  • مدارک مالی قوی که نشان‌دهنده قدرت مالی شما مبنی بر پرداخت تمام هزینه‌های شما و همراهانتان در طول سفر به کانادا می‌باشد.
  • توجه داشته باشید با ویزای مالتیپل کانادا، اجازه تحصیل و یا اقامت دائم کانادا نخواهید داشت. مگر اینکه مقامات‌ مسئول این اجازه را به شما داده باشند.
  • احترام به قوانین کانادا و نداشتن هیچ سوء سابقه‌ای در فعالیت‌های تروریستی.
  • شما به عنوان خطری برای امنیت اجتماعی کانادا شناخته نشوید.
  • ارائه سایر مدارک لازم برای تحویل به افسر ویزا که نشان دهنده صلاحیت و لیاقت شما برای سفر به کانادا باشد.
  • سلامتی کامل جسمی و روانی.

درخواست برای ویزای موقت اقامت (IMM 5257)

چه کسی باید این فرم را پر نماید؟

این فرم باید برای هر نفری که برای ویزای اقامت موقت کانادا اقدام کرده باشد، پر شود.

مطلب مشابه:  ویزای اقامت موقت کانادا

نکته: برای پر کردن فرم اپلیکیشن ویزا شما باید به تمام پرسش‌های موجود در فرم به درستی پاسخ دهید. این فرم را می‌توانید به صورت رایگان از وب سایت سفارت کانادا دانلود نمایید. حتی این امکان برایتان فراهم است که فرم را ذخیره کرده و بعدا آن را پر نمایید.

Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید