ورود
ثبت نام
منوی سایت
ویزای شینگن فوری و تضمینی

مطالب مرتبط در مورد ویزای شینگن

دریافت انواع ویزای شینگن :

یکی از خدمات آژانس پرواز آرام آبی مشاوره در زمینه انواع مختلف ویزای شینگن کوتاه مدت، ویزای مالتیپل شینگن یا ویزای مولتیپل (یک ساله ، دوساله ، سه ساله ، چهار ساله) و ویزای کاری و تجاری شینگن ، بصورت کاملا تضمینی و فوری در کمترین زمان با قیمت مناسب توسط کادر مجرب است. همچنین ما میتوانیم  ویزای فرانسه ، ویزای ایتالیا ، ویزای آلمان ، ویزای سوئیس ، ویزای لهستان ، ویزای اسپانیا ، ویزای هلند  را بصورت تخصصی برای شما اخذ کنیم.

همچنین آژانس پرواز آرام آبی افتخار دارد به عنوان یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین آژانس ها در زمینه اخذ ویزای توریستی شینگن و ویزای توریستی کانادا با درصد قبولی بالا در دریافت ویزای شینگن و ویزای کانادا فعالیت دارد.

 

مطلب مشابه:  ویزای توریستی شینگن و انواع آن

 در این نوشتار قصد داریم شما را با ارائه مطالب و مقالات مفید در مورد انواع گوناگون ویزای شنگن آشنا سازیم.

ویزای شینگن توریستی

ویزای شینگن کاری و تجاری

ویزای کار هلند (قسمت دوم)

 اخذ ویزای کار هلند در شغل‌های پاره‌وقت و فصلی اخذ ویزای کار هلند برای آن دسته از شغل‌های فصلی، به مدت ۲۴ هفته اعتبار خواهد داشت. این نوع ویزا به شرطی به متقاضیان اهدا خواهد شد که از ۱۴ هفته قبل از شروع ویزا در هلند حضور نداشته باشند. همین‌طور شما باید ثابت کنید که […]

Print Friendly, PDF & Email

ویزای کار هلند (قسمت اول)

 ویزای کار هلند برای کسانی که به دنبال زندگی و کار در محیطی بین‌المللی و پویا هستند، بهترین گزینه است. اقتصاد پیشرفته، آمار بیکاری بسیار پایین و موقعیت استراتژیک عالی هلند باعث شده تا بسیاری از شرکت‌های بین‌الملل و بزرگ جهانی شعبه‌ای فعال در هلند داشته باشند که همین امر باعث به وجود آمدن فرصت‌های […]

Print Friendly, PDF & Email

ویزای کاری و تجاری آلمان

اگر قصد داشته باشید تا به آلمان سفری تجاری داشته باشید، باید درخواست ویزای کاری آلمان (تجاری) را نمایید. شهروندان خیلی کشورها، برای اقامت کمتر از ۹۰ روز در آلمان نیازی به ویزا ندارند. ملیت شما، تعیین کننده این است که آیا برای ورود به آلمان نیازی به ویزا دارید، یا خیر. برای ما ایرانی […]

Print Friendly, PDF & Email

انواع ویزای شینگن:

 

ویزای نوع A

ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاه های شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.

 

ویزای نوع B

ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و می تواند از شنگن به عنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.

 

ویزای نوع C

ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.

 

ویزای نوع D

ویزای بلندمدت است که معمولاً تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

مشاوره در مورد ویزای شینگن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص ویزای شینگن و ریجکتی ویزای شینگن می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای ما در این زمینه بهره مند شوید، ما بهترین ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

۸۸۷۲۷۲۴۰ – ۰۲۱

Print Friendly, PDF & Email

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید