ورود
ثبت نام
منوی سایت
ویزای شینگن فوری و تضمینی

مطالب مرتبط در مورد ویزای شینگن

دریافت انواع ویزای شینگن :

یکی از خدمات آژانس پرواز آرام آبی مشاوره در زمینه انواع مختلف ویزای شینگن کوتاه مدت، ویزای مالتیپل شینگن یا ویزای مولتیپل (یک ساله ، دوساله ، سه ساله ، چهار ساله) و ویزای کاری و تجاری شینگن ، بصورت کاملا تضمینی و فوری در کمترین زمان با قیمت مناسب توسط کادر مجرب است. همچنین ما میتوانیم  ویزای فرانسه ، ویزای ایتالیا ، ویزای آلمان ، ویزای سوئیس ، ویزای لهستان ، ویزای اسپانیا ، ویزای هلند  را بصورت تخصصی برای شما اخذ کنیم.

همچنین آژانس پرواز آرام آبی افتخار دارد به عنوان یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین آژانس ها در زمینه اخذ ویزای توریستی شینگن و ویزای توریستی کانادا با درصد قبولی بالا در دریافت ویزای شینگن و ویزای کانادا فعالیت دارد.

 

مطلب مشابه:  ویزای توریستی شینگن و انواع آن

 در این نوشتار قصد داریم شما را با ارائه مطالب و مقالات مفید در مورد انواع گوناگون ویزای شنگن آشنا سازیم.

ویزای شینگن توریستی

ویزای شینگن کاری و تجاری

انواع ویزای شینگن:

 

ویزای نوع A

ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاه های شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.

 

ویزای نوع B

ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و می تواند از شنگن به عنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.

 

ویزای نوع C

ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.

 

ویزای نوع D

ویزای بلندمدت است که معمولاً تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

مشاوره در مورد ویزای شینگن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص ویزای شینگن و ریجکتی ویزای شینگن می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای ما در این زمینه بهره مند شوید، ما بهترین ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

۸۸۷۲۷۲۴۰ – ۰۲۱

Print Friendly, PDF & Email

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید