ورود
ثبت نام
منوی سایت
ویزای شینگن فوری و تضمینی

تاریخچه ویزای شینگن:

مفهوم جا به جایی و سفر بین کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا (اخذ ویزای شینگن)، داستانی نو و تازه ای نیست، اما این موضوع از جنگ جهانی دوم موضوع گفت و گو میان کشورهای اروپایی شد، گرچه اقدامات عملی در دهه ۸۰ میلادی صورت گرفت، و دو جبهه در میان کشورهای اروپایی شکل گرفت: برخی از کشورهای حوزه شینگن کنونی از این مهم حمایت خود را اعلام نموده و دیگران که به مخالفان سرسخت این نظریه تبدیل شدند.

نهایتا در ۱۶ آپریل ۲۰۰۳، جمهوری چک، مجارستان، لاتویا، لیتوانی، مالت، هلند، اسلواکی، اسلوانی و استونی به اعضای شینگن ملحق شدند. در اکتبر ۲۰۰۴، سوئیس به عنوان ۱۵ عضو شنگن درآمد. این برنامه موفق‌آمیز در همین‌جا ختم نشد و در دسامبر ۲۰۰۷ و مارچ ۲۰۰۸، تمامی مرزهای هوایی، زمینی و دریایی بین کشورهای حوزه شینگن برداشته شد. فوریه ۲۰۰۸، کشور لیختن‌اشتاین به عنوان ۲۶-امین کشور حوزه شنگن به این اتحادیه پیوست.

یکی از خدمات آژانس پرواز آرام آبی مشاوره در زمینه انواع مختلف ویزای شینگن کوتاه مدت، ویزای مالتیپل شینگن یا ویزای مولتیپل (یک ساله ، دوساله ، سه ساله ، چهار ساله) و ویزای کاری و تجاری شینگن ، بصورت کاملا تضمینی و فوری در کمترین زمان با قیمت مناسب توسط کادر مجرب است. همچنین ما میتوانیم  ویزای فرانسه ، ویزای ایتالیا ، ویزای آلمان ، ویزای سوئیس ، ویزای لهستان ، ویزای اسپانیا ، ویزای هلند  را بصورت تخصصی برای شما اخذ کنیم.

همچنین آژانس پرواز آرام آبی افتخار دارد به عنوان یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین آژانس ها در زمینه اخذ ویزای توریستی شینگن و ویزای توریستی کانادا با درصد قبولی بالا در دریافت ویزای شینگن و ویزای کانادا فعالیت دارد.

 در این نوشتار قصد داریم تا با ارائه مطالب و مقالات مفید در مورد انواع گوناگون ویزای شینگن آشنا سازیم.

مطالب مرتبط در مورد ویزای شینگن

ویزای شینگن توریستی

ویزای شینگن کاری و تجاری

Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط

مطالب مشابه  ویزای اتریش ( توریستی )

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید