ورود
ثبت نام
منوی سایت
هزینه ویزای شینگن

با داشتن ویزای شینگن شما اجازه تردد به بیش از ۲۶ کشور اروپایی خواهید داشت. به منظور سفر به یکی از مناطق شینگن، نیاز به گرفتن ویزای شینگن، از سفارت مربوطه در کشور محل اقامت خود دارید. برای اخذ ویزای شینگن، شما باید هزینه ای را بسته به نوع ویزا پرداخت کنید.  با پرواز آرام آبی همراه شوید تا انواع هزینه ویزای شینگن را معرفی کنیم.

قیمت و هزینه ویزای شینگن

 

توجه داشته باشید که هزینه‌ای را که برای انجام پروسه ویزا پرداخت می‌کنید، هزینه‌ای غیرقابل استرداد است. این هزینه بسته به نوع ویزا و سن متقاضی و همچنین موارد استثنایی دیگر که در متن ذکر شده، متفاوت است.

قیمت و هزینه ویزای شینگن را می توان در سفارت یا کنسولگری به صورت نقدی یا کارت اعتباری پرداخت کرد. با این حال، برخی از کنسولگریها ممکن است به شما اجازه پرداخت با کارت اعتباری را ندهند. بدین منظور گزینه نقدی همواره راه مطمئن‌تری خواهد بود.

مبلغ و هزینه‌ ویزای شنگن شامل هزینه ویزا و خدمات مربوطه است که در سفارتخانه یا کنسولگری مربوطه باید پرداخت شود که در صورت رد درخواست ویزا، هزینه انجام‌شده قابل استرداد نخواهد بود.

 

هزینه ویزای شینگن (به یورو)

• ویزای ترانزیت فرودگاه:  ۶۰ یورو

• اقامت کوتاه مدت ویزای شینگن، کمتر از ۹۰ روز: ۶۰ یورو

• ویزای اقامت طولانی، بیش از ۹۰ روز: ۹۹ یورو

 

مطلب مشابه:  ویزای توریستی شینگن و انواع آن

 

هزینه ویزای شینگن  ۳۵ یورویی تنها برای افرادی است که شرایط زیر را دارا باشند:

• کودکان بین ۶ تا ۱۲ ساله و همچنین کودکان زیر ۶ سال

• مهاجران از، گرجستان، کوزوو، روسیه و اوکراین

• دانش آموزان، دانشجویان، کارشناسی ارشد و معلمان همراه که به منظور تحصیل یا آموزش و پرورش سفر می کنند

• محققان کشورهای جهان سوم در حال سفر به منظور تحقیق علمی

• نمایندگان سازمان های غیر انتفاعی در سن ۲۵ سال یا کمتر در سمینارها، کنفرانس ها، ورزش ها، رویدادهای فرهنگی یا آموزشی که توسط سازمان های غیر انتفاعی برگزار می شود شرکت می کنند.

پرواز آرام آبی

با کادری مجرب در زمینه اخذ انواع ویزای مولتی شینگن، انگلیس و کانادا حضوری فعال و بسیار قدرتمند دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای شینگن، انگلیس و کانادا با کادر پرواز آرام آبی تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۸۸۷۲۷۲۴۰

Print Friendly, PDF & Email

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید