ورود
ثبت نام
منوی سایت
شرکت وی اف اس . گلوبال (VFS Global) در تهران

شرکت وی اف اس . گلوبال (VFS Global)، بزرگترین شرکت خدمات برونسپاری (outsourcing) و تکنولوژی در جهان، که کمک شایانی در امور دولتی و مأموریت های دیپلماتیک در سراسر جهان انجام می‌دهد. ۵۶ کشور از ۱۲۳ کشور جهان از سال ۲۰۰۱ به بعد، کارهای مربوط به وقت‌دهی و انگشت‌نگاری خود را به این شرکت واگذار کردند. این شرکت از سال ۲۰۰۱ فعالیت خود را از کشور هندوستان شروع کرد. اخیرا کارهای مربوط به ویزای شینگن بسیاری از سفارت‌های حوزه شنگن، از جمله، هلند، فرانسه،اتریش، سوئیس به شرکت وی اف اس . گلوبال واگذار شده است.

 

شرکت وی اف اس . گلوبال در تهران - پالادیوم

گواهینامه های شرکت وی اف اس . گلوبال

ISO 9001: 2015 برای سیستم مدیریت کیفیت

ISO 27001: 2013 برای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

ISO 14001: 2015 برای سیستم مدیریت محیط زیست

ISO / IEC / IEEE 23026: 2015 برای مهندسی و مدیریت وب سایت ها برای سیستم ها، نرم افزارها و خدمات اطلاعات و سری‌های ارزیابی ایمنی و بهداشت حرفه ای (OHSAS) 18001:2007

از جمله گواهی‌نامه‌های جهانی این شرکت است. این شرکت همچنین توسط موسسه CMMI، دانشگاه Carnegie Mellon، رتبه ۳ در مدل توانایی بالقوه توانایی افراد (PCMM) را کسب کرده است.

شرکت وی اف اس . گلوبال ، بزرگترین شرکت خدمات برون‌سپاری و تکنولوژی جهان است که خدمات مدیریت امور مربوط به ویزا، گذرنامه، مدیریت هویت و دیگر خدمات شهروندی (بدون هیچ‌گونه پیش‌داوری و تصمیم‌گیری) برای دولت های مشتری خود انجام می دهد و به آنها اجازه می دهد تا به طور کامل بر روی اهمیت ارزیابی تمرکز کنند.

مرکز جهانی وی اف اس،  با ۲۳۴۳ مرکز در سرتاسر جهان، در پنج قاره مختلف، منافع ۵۶ دولت مشتری خود را تامین می کند. این شرکت از سال ۲۰۰۱ تاکنون بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر را پردازش کرده است.

این شرکت خدمات و راه حل های متفاوتی را برای دولت های مشتری خود ارائه می دهد. سرویس‌های پشتیبانی کنسولی و انجام پروسه متقاضیان ویزا را بر عهده دارد. سرویس و خدمات ارائه شده توسط این شرکت در مورد راه‌حل‌های اطلاعاتی و مالی برای روند پایان دادن به یک پرونده، بسته به نیازهای خاص کنسولگری هر منطقه در اختیار کشورهای مشتری قرار می‌گیرد. 

مطلب مشابه:  خدمات وی آی پی (VIP) شرکت وی اف اس گلوبال

شرکت وی اف اس . گلوبال (VFS Global) با استفاده از تخصص و دانش خود در حوزه سرویس ویزا، چارچوب قابل اعتمادی و چه از نظر تکنولوژیکی و چه از نظر امنیت برای دولت‌ها در زمینه خدمات شهروندی، ارائه می دهد.

از جمله خدمات این شرکت، مدیریت هویت اشخاص، سیستم انگشت‌نگاری ایمن و مدرن که در زمینه‌های مختلفی چون مدیریت کنترل مرزی، برنامه شناسایی ملی، برنامه قابل اعتماد سفر مسافران و خدمات ثبت نام خارجی است. 

VFS Global یک شرکت تابعه متعلق به گروه Kuoni است که مقر آن در زوریخ، سوئیس است. و در حال حاضر نیز یک مرکز از این شرکت در طبقه یازدهم مجتمع تجاری پالادیوم در تهران مشغول به فعالیت است و خدمات مربوط به ویزای کشورهای انگلیس، هلند، فرانسه، نروژ ، اتریش و بلژیک را ارائه می دهد.

 

آدرس شرکت وی اف اس . گلوبال در تهران:

تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه یازدهم

 

مشاوره رایگان در خصوص ویزای شینگن - رفع ریجکتی

Print Friendly, PDF & Email

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید