ورود
ثبت نام
منوی سایت
ریجکتی ویزای ایتالیا

اعتراض به ریجکتی ویزای ایتالیا

اعتراض به ریجکتی ویزای ایتالیا و یونان و رفع ریجکتی آن کمی پیچیده، زمان بر و وقت گیر است. طوری که ما آن را به هیچ یک از متقاضیان ویزای ایتالیا و یونان که از این دو سفارت ریجکت شده‌اند، پیشنهاد نمی‌کنیم.

اعتراض به ریجکتی ویزای ایتالیا و یونان

در مورد اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن ایتالیا باید بگوییم که شما تا حدود یک ماه فرصت دارید تا اعتراض خود را مطرح نمایید. در این اعتراض شما باید یک شکوائیه به دادگاه لاتزیو و شکوائیه دیگر به کانون وکلای ایتالیا ارائه دهید. در ضمن حتما باید یک وکیل ایتالیایی پیگیری پرونده شما را بر عهده گیرد.

همان‌طور که می‌بینید عملا پیگیری اعتراض به ریجکتی ویزای ایتالیا و رفع ریجکتی آن برای متقاضیان ایرانی که از این سفارت تقاضای ویزای آنان رد شده است، مقرون به صرفه نیست. علاوه بر زمان، انرژی و هزینه بسیاری که در این راه متحمل می‌شود، در آخر همواره این احتمال وجود دارد که اعتراض پرونده آنان با مخالفت روبرو شود. شایان ذکر است که اعتراض به ریجکتی ویزای یونان نیز شبیه اعتراض به ریجکتی ویزای ایتالیا است.

بهترین پیشنهادی که به افرادی که از این دو سفارت ریجکت شده‌اند، این است که از سفارت‌های دیگر پرونده خود را پیگیری نمایند.

 

مطلب مشابه:  ۱۰ دلیل اصلی رد شدن ویزای شینگن در نامه ریجکتی آن

 

نکته بسیار مهم:

افرادی که از سفارت یونان، تقاضای ویزای خود را مطرح می‌نمایید، دقت داشته باشند، که سفارت یونان در مورد هتل و محل اقامت بسیار حساس است، لذا حتما باید هتل خریداری شده خود به سفارت تحویل دهند. هتل بوک شده از سوی سفارت قابل قبول نیست و باعث ریجکتی ویزای یونان شما خواهد شد.

در ضمن به یاد داشته باشید که اگر بار اول است که برای ویزای شینگن اقدام می‌نمایید، هر سفارتی را برای این مهم انتخاب نکنید. برای بسیاری از سفارت‌های حوزه شینگن، تعداد ویزای شینگنی که بر پاسپورت شما مهر زده شده، بسیار مهم است و در صورت نداشتن مهر ویزای شینگن قبلی بر پاسپورت مسافر، به راحتی منجر به ریجکتی ویزای شینگن آنان می‌شود. از جمله این سفارت ها میتوان به سفارت فرانسه اشاره کرد.

نکته دیگر، هیچ‌گاه به تعداد ویزاهای شینگن بر روی پاسپورت خود مغروز نشوید. متأسفانه افراد زیادی به ما مراجعه کرده‌اند که با داشتن ویزاهای متعدد، پرونده آنان با ریجکتی روبرو شده است. همواره این احتمال را در نظر داشته باشید که ممکن است سفارت با تقاضای ویزای شما مخالفت کند.

قابل اعتمادترین گزینه، کادر مجرب پرواز آرام آبی با سال‌ها تجربه موفق در زمینه اخذ ویزای شینگن و کانادا برای تمامی عزیزانی است که سابقه ریجکتی در پرونده خود را دارند. با ما در تماس باشید.

اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص ویزای شینگن و ریجکتی ویزای شینگن می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان حرفه ای ما در این زمینه بهره مند شوید، ما بهترین ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

۰۲۱-۸۸۷۲۷۲۴۰

Print Friendly, PDF & Email

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید