ورود
ثبت نام
منوی سایت
هفت دلیل برای بازدید از دیدنی های شهر آمستردام هلند

دلایلی که موجب میشود یک توریست شهر آمستردام را جزو مقصد گردشگری خود بداند، به شرح زیر است:

بازدید از خانه آنه فرانک

آنه فرانک ( دختر نوجوان یهودی ) دفتر خاطرات خود را دور از چشم خانواده اش در خانه ای در آمستردام پنهان کرده بود و شهرت او برگرفته از این رفتارش می باشد و  اگر شما علاقه مند به دانستن در مورد زندگی آنه فرانک یا فرهنگ مردم یهود در آن زمان هستید، حتما به شما پیشنهاد میکنیم که از این خانه در سفر خود به آمستردام بازدید کنید.

Anne-Frank-House-بازدید از خانه آنه فرانک

کانال های آمستردام

البته وجود کانالها در آمستردام زیبایی این شهر را دو چندان میکند و حسی که شما در شهر رویایی ونیز میتوانید تجربه کنید برای دومین بار نیز میتوانید در  آمستردام  تجربه کنید. همچنین میتوانید سوار بر قایق از با دیدن مناظر آمستردام نهایت لذت را ببرید.

 کانال-های-آمستردام هلند

سفر روزانه به بلژیک

یکی از دلایل سفر به اروپا این است که یک توریست میتواند با کمک قطار به چندین کشور سفر کنند و از فرهنگ های کشور های مختلف تجربه هایی بدست بیاورد. شما در آمستردام هم میتوانید یه سفر یکروزه به بلژیک را داشته باشید.

دوچرخه سواری در آمستردام

جالب است که بدانید مردم هلند عاشق دوچرخه سواری هستند. دوچرخه سواران هلندی از دوچرخه به عنوان یه وسیله برای رفت و آمد به صورت روزانه استفاده میکنند و همچنین تعداد کثیری هم برای تفریح از این وسیله استفاده میکنند. هلند به دلیل وجود گلهای لاله و آسیاب های بادی نیز مشهور شده است.  

دوچرخه سواری در آمستردام - Amsterdam Netherlands

موزه ون گوگ

ون گوگ معروف ترین نقاش هلندیست که در هلند در سال ۱۸۵۰ متولد شد، قابل ذکر است که تمام آثار او در سراسر جهان شناخته شده است. “شب پرستاره” یکی از معروف ترین نقاشی های ون گوگ در موزه هنر مدرن در شهر نیویورک وافع شده است.  حتما به شما پیشنهاد میکنیم از موزه ون گوگ بازدید کنید.

موزه ون گوگ - آمستردام هلند

روتردام مدرن

روتردام بزرگترین بندر در تمام اروپاست که به عنوان بزرگترین بندر در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار میگرفت. این شهر در طول جنگ جهانی دوم کاملا سوزانده شد و دوباره بازسازی و تبدیل به شهری مدرن در هلند شد. به همین  دلیل، این شهر مملو از معماری‌های جالبی است. هرگز خرید کردن از مراکز خرید این شهر را فراموش نکنید.

آمستردام هلند - Markthal-rotterdam

فرهنگ مردم هلند

بر خلاف بسیاری از کشورها در اروپا ، شما در هلند هیچ گونه مشکلی برای ارتباط برقرار کردن با مردم بومی آن را ندارید. در واقع تقریبا تمام مردم هلند، به زبان انگلیسی صحبت می کنند و از آنجایی که زبان هلندی دشوار است و شما قادر به صحبت کردن به زبان هلندی نمی باشید این مساله مورد آزار شهروندان هلندی نمی شود.

فرهنگ-مردم-هلند

بنابراین اگر شما به دنبال تعطیلات آرام و زیبایی هستید، پیشنهاد پرواز آرام به شما این است که حتما از هلند بازدید کنید.

Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط

مطلب مشابه:  ویزای توریستی هلند

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید