درباره ما

در تمام دوره های تاریخ، سفر همواره برای همه ی مردم دارای جذابیت های کافی است که همه را بر آن داشته تا در این راه گام بگذارند و چند وقتی را از خانه و وطن خود دل رهانیده و به کشوری دیگر بروند، سفری که پیش تر برایشان ناشناخته بود با شوق و رغبت فراوان به آن روی می آورند. با توجه به اینکه شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پرواز آرام آبی هدف برندشدن در سطح ایران و جهان را دارد. این شرکت تمامی قوای خود و تیم را به کار می گیرد تا بتواند به این هدف برسد.

شرکت پرواز آرام آبی با قوی ترین زیرساخت ها، بالاترین استانداردها و کاملترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضاء و برقراری پایه های ارتباطی به مشتریان و کارگزاران و راهنمایان تور در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. باید توجه داشته باشیم که شرکت پرواز آرام آبی افتخار عضویت انجمن بین المللی گردشگری اروپا (ETOA)، انجمن رستوران و هتل ((Ih&ra و انجمن جامع بین المللی صنعت طبیعت گردی (EcoTourism) را دارد.

معرفی پرسنل پرواز آرام آبی:

سمت نام و نام خانوادگی

مدیر عامل

بیتا کاکاوند

رییس هیات مدیره

سیامک خطیبی یکتا

مدیر داخلی

مریم زارع

مدیر فنی

آرام شیبانی

رزرواسیون هتل و پرواز

 مریم زارع

کارشناسان ویزای شنگن

 مریم زارع – فائزه نوروزی -پروانه فاضل – سیما کیا

کارشناس ویزای کانادا و انگلیس

 مریم زارع – فائزه نوروزی -پروانه فاضل – سیما کیا

مسئول دفتر

فائزه نوروزی

مدیر آی تی

رضا پارسا

مسئول روابط بین الملل

مریم معصومی

اهداف و رویکردهای پرواز آرام آبی:

باور ما براین است که در آینده ی نزدیک پیشینه سفر و گردشگری ما به عنوان مناسب ترین ابزار برای مشارکت و همکاری های دوجانبه با جهان به ویژه خاورمیانه و کشورهای اروپایی خواهدشد، با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان بین المللی توانسته ایم به رویکردهای خود در راستای اهداف توسعه پایدار جامه ی عمل بپوشانیم.

۱) برنامه ریزی تورهای تجاری و توریستی برای مسافرین ورودی و خروجی

۲) شناسایی خاستگاه مشتریان و ارائه راهکارهای مناسب با توجه به نیاز متقاضیان

۳) بکارگیری تجربه ی کارآمد و به روز در طراحی پکیج های مسافرتی گشت های انفرادی و گروهی وهمچنین تورهای یک روزه و چند روزه

۴) برخورداری از سیستم جامع رزرواسیون هتل،ترانسفر،پروازهای داخلی و خارجی ضمن اخذ ویزای شنگن و بیمه های مسافرتی

 

همکاری و مشارکت:

پرواز آرام آبی علاقه ی وافری برای ایجاد بستر مناسب مشارکت با کشورهای سراسر اروپا،حوزه شنگن و نیز خاورمیانه دارد، همچنین ما مجری وطراح پکیج تورهای ورودی و خروجی و پیاده سازی ایده های نو و بسترسازی فرصتهای توسعه صنعت گردشگری می باشیم. ما اعتقاد داریم دستیابی به عضویت برای جلب صداقت مشتریان در ایران و اروپا کافی نیست. همچنین پرسنل “پرواز آرام آبی” تلاش دارند تا ارتباطی هرچه بهتر و نزدیک تر با دفاتر و آژانس های مسافرتی و گردشگری کشورهای حوزه شنگن و اسکاندیناوی برقرارسازند و همچنین سعی درشناسایی شاخه به شاخه ی پربازدیدترین شهرهای توریستی دنیا، برقراری تماس و اعلام آمادگی برای همکاری دارد.

پرواز آرام آبی قصد دارد با تبادل نظر و تعامل با ارگانهای دولتی و مراجع قانونی مقیم در ایران در عرصه داخلی و بین المللی اهداف مشارکتی خود را عملی ساخته و با حرکت های ملی و بین المللی نام ایران را زیر سایه ایزد منان بدرخشاند.

موفقیت های بین المللی آژانس پرواز آرام آبی با شماره مجوز ۴۵۱۱ / ۱۲۶ / ۹۷۲ در راستای ارزیابی خط مشی های  توسعه صنعت گردشگری می باشد.

رویایی رام با پرواز آرام

    Call Now Buttonتماس با ما