ورود
ثبت نام
منوی سایت
درباره ما

در تمام دوره های تاریخ، سفر همواره برای همه ی مردم دارای جذابیت های کافی است که همه را بر آن داشته تا در این راه گام بگذارند و چند وقتی را از خانه و وطن خود دل رهانیده و به کشوری دیگر بروند، سفری که پیش تر برایشان ناشناخته بود با شوق و رغبت فراوان به آن روی می آورند. با توجه به اینکه شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پرواز آرام آبی هدف برندشدن در سطح ایران و جهان را دارد. این شرکت تمامی قوای خود و تیم را به کار می گیرد تا بتواند به این هدف برسد.

شرکت پرواز آرام آبی با قوی ترین زیرساخت ها، بالاترین استانداردها و کاملترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضاء و برقراری پایه های ارتباطی به مشتریان و کارگزاران و راهنمایان تور در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. باید توجه داشته باشیم که شرکت پرواز آرام آبی افتخار عضویت انجمن بین المللی گردشگری اروپا (ETOA)، انجمن رستوران و هتل ((Ih&ra و انجمن جامع بین المللی صنعت طبیعت گردی (EcoTourism) را دارد.

معرفی پرسنل پرواز آرام آبی:

 

سمت نام و نام خانوادگی

مدیر عامل

بیتا کاکاوند

رییس هیات مدیره

سیامک خطیبی یکتا

مدیر فنی

آرام شیبانی

کارشناس ویزای کانادا – انگلستان – استرالیا

مصطفی داداشی

کارشناسان ویزای شنگن

آرام شیبانی – آزاده گلکار

رزرواسیون هتل و پرواز

آرمان رحمانی

مسئول دفتر

الهام امیری

مسئول سایت و شبکه های اجتماعی

علی داودی

اهداف و رویکردهای پرواز آرام آبی:

باور ما براین است که در آینده ی نزدیک پیشینه سفر و گردشگری ما به عنوان مناسب ترین ابزار برای مشارکت و همکاری های دوجانبه با جهان به ویژه خاورمیانه و کشورهای اروپایی خواهدشد، با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان بین المللی توانسته ایم به رویکردهای خود در راستای اهداف توسعه پایدار جامه ی عمل بپوشانیم.

۱) برنامه ریزی تورهای تجاری و توریستی برای مسافرین ورودی و خروجی

۲) شناسایی خاستگاه مشتریان و ارائه راهکارهای مناسب با توجه به نیاز متقاضیان

۳) بکارگیری تجربه ی کارآمد و به روز در طراحی پکیج های مسافرتی گشت های انفرادی و گروهی وهمچنین تورهای یک روزه و چند روزه

۴) برخورداری از سیستم جامع رزرواسیون هتل،ترانسفر،پروازهای داخلی و خارجی ضمن اخذ ویزای شنگن و بیمه های مسافرتی

 

همکاری و مشارکت:

پرواز آرام آبی علاقه ی وافری برای ایجاد بستر مناسب مشارکت با کشورهای سراسر اروپا،حوزه شنگن و نیز خاورمیانه دارد، همچنین ما مجری وطراح پکیج تورهای ورودی و خروجی و پیاده سازی ایده های نو و بسترسازی فرصتهای توسعه صنعت گردشگری می باشیم. ما اعتقاد داریم دستیابی به عضویت برای جلب صداقت مشتریان در ایران و اروپا کافی نیست. همچنین پرسنل “پرواز آرام آبی” تلاش دارند تا ارتباطی هرچه بهتر و نزدیک تر با دفاتر و آژانس های مسافرتی و گردشگری کشورهای حوزه شنگن و اسکاندیناوی برقرارسازند و همچنین سعی درشناسایی شاخه به شاخه ی پربازدیدترین شهرهای توریستی دنیا، برقراری تماس و اعلام آمادگی برای همکاری دارد.

پرواز آرام آبی قصد دارد با تبادل نظر و تعامل با ارگانهای دولتی و مراجع قانونی مقیم در ایران در عرصه داخلی و بین المللی اهداف مشارکتی خود را عملی ساخته و با حرکت های ملی و بین المللی نام ایران را زیر سایه ایزد منان بدرخشاند.

موفقیت های بین المللی پرواز آرام آبی در راستای ارزیابی خط مشی های  توسعه صنعت گردشگری می باشد.

رویایی رام با پرواز آرام

Print Friendly, PDF & Email

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید