ورود
ثبت نام
منوی سایت
اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن

مطالب زیر صرفا جهت اطلاع رسانی میباشد و آژانس پرواز آرام آبی تا اطلاع ثانوی هیچ گونه فعالیتی در مورد اعتراض به رد شدن ویزای شینگن ندارد. لطفا سئوال نفرمایید.

در این مقاله سعی داریم تا در مورد اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن بپردازیم. بسیاری از مسافران هستند که درخواست ویزای آنان از سوی سفارت‌های حوزه شینگن از جمله فرانسه ، آلمان ، هلند ، چک و… رد می‌شود. ۹۰ درصد دلیل ریجکتی ویزای شینگن بسیاری از مسافران این است که سفارت از بازگشت فرد متقاضی به کشور محل زندگی خود مطمئن نیست.

 

اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن

دلایل اصلی ریجکتی ویزای شینگن

به هر حال، ممکن است به هر دلیلی درخواست ویزای شما از سفارت کشورهای حوزه شینگن رد شود. به طور کل، ۱۰ دلیل عمده‌ای که سفارت‌های حوزه شینگن به عنوان دلایل اصلی ریجکتی ویزای شینگن اعلام می‌دارند، به قرار زیر است:

۱- ارائه مدارک جعلی و قلابی به سفارت.
۲- عنوان نکردن دلیل و هدف از سفر.
۳- نداشتن منبع مالی کافی برای پرداخت هزینه‌های سفر خود به حوزه شینگن.
۴- بیشتر ماندن در حوزه شینگن بیش از اعتبار ویزا.
۵- چنانچه قبلا از حوزه شینگن ریجکت شده‌اید، و در اقدام دوباره برای درخواست ویزای شینگن به ریجکتی قبلی خود اشاره نکرده باشید.
۶- شناختن شما به عنوان تهدید علیه بهداشت و سلامت عمومی، نظم اجتماعی و امنیت ملی.
۷- نداشتن بیمه مسافرتی معتبر.
۸- نامعلوم بودن هدف و مقصد شما از سفر برای سفارت.
۹- مطمئن نبودن سفارت از بازگشت به کشور محل سکونت خود.
۱۰- نداشتن شرایط کافی برای اخذ ویزای شینگن.

 

مطلب مشابه:  سوالات متداول و رایج در مورد ویزای شینگن

 

درخواست اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن

به هر دلیلی که شما از حوزه شینگن رد شده باشید، برای اخذ ویزای شینگن دو راه پیش رو دارید:

۱- درخواست اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن.
۲- می‌توانید مجددا درخواست خود را به یکی از سفارت‌های حوزه شینگن البته با مدارک کامل‌تر ارائه دارید.

نکته‌ای که باید آن را در نظر داشته باشید این است که اگر به دلایل ریجکتی خود اعتراض داشته باشید، می‌توانید نامه اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن خود را به دست مقامات مسئول برسانید. توجه داشته باشید پروسه اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن، معمولا تا ۳ ماه طول خواهد کشید. تنها نکته‌ای که باید بدان بی نهایت توجه داشته باشید این است که تا زمانی که اعتراض ریجکتی ویزای شینگن شما در دست بررسی است، تحت هیچ شرایطی حق درخواست مجدد برای اخذ ویزای شینگن نخواهید داشت. زیرا این عمل باعث توقف پروسه اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن شما و ریجکتی دوباره در پرونده شما خواهد شد.

نکته‌ای دیگر آن است که ممکن است به بسیاری از افراد برخورد کنید که به شما توصیه می‌کنند تا از گزینه اول چشم پوشی کنید. ما به عنوان آژانسی که در زمینه اخذ ویزای شینگن تجربه و فعالیت کافی دارد، به شما این اطمینان را می‌دهیم تا پرونده اعتراض شما حتما دوباره بررسی خواهد شد و اگر دلایل قانع‌کننده‌ای برای اعتراض در رد درخواست خود ارائه داده باشید، حتما جواب اعتراض ریجکتی ویزای شینگن شما مثبت خواهد شد. چنانکه جواب اعتراض بسیاری از مسافران ما مثبت اعلام گردید و خوشبختانه موفق به اخذ ویزای شینگن شدند.

 

مطلب مشابه:  راهنمای اخذ ویزای شینگن هلند

 

نامه اعتراض، باید نام و نام خانوادگی به همراه امضای شما را در برگیرد. در ضمن دلایلی که برای اعتراض خود برمی‌شمارید باید قانع‌کننده باشد. دقت نمایید لحن نامه اعتراض باید رسمی، اداری و بدون هیچگونه ابهامی باشد. دقت داشته باشید که این نامه باید حداکثر ظرف ۱ ماه به دست مقامات مسئول برسد.

باید اعلام داریم که از خدماتی که پرواز آرام آبی به مسافران ارائه می‌دهد، پیگیری و کارهای مربوط به اعتراض بر ریجکتی ویزاهای شینگن است. اکیدا به شما توصیه می‌کنیم اگر در طی سه ماه آینده خیال درخواست برای ویزای شینگن ندارید، شانس پیش روی خود را امتحان نمایید. زیرا که بر حسب تجربه‌ای که در این زمینه داشته‌ایم، مسافران زیادی دیده‌ایم که با درخواست اعتراض آنان موافقت شده است.

در صورتی که تمایل دارید تا اعتراض خود را مطرح نمایید، می‌توانید با پرواز آرام آبی تماس حاصل فرمایید.

Print Friendly, PDF & Email

عضویت در خبرنامه

اولین نفری باشید که از آفر های ویژه مطلع می شوید